سیستم های مدرن ضد حریق طیف گسترده ای از عملکردهای پیچیده را ارائه می دهند.

اینکه آیا می توان این عملکردها را به طور موثر کنترل کرد و حتی در شرایط اضطراری از همه اطلاعات عملیاتی به راحتی استفاده کرد، یک عامل تعیین کننده است.

 بنابراین ، پنل ها و پایانه های کنترل آتش برای عملکرد آسان و کنترل جامع طراحی شده اندوافراد مسئول می توانند به سرعت تصمیمات صحیح را در این خصوص بگیرند.

کار ما شامل طیف گسترده ای از پانل های آتش نشانی و همچنین پایانه های از راه دور برای برنامه های کاربردی در هر اندازه است.

 تمام پنل ها و ترمینال های ما به لطف ویژگی های ایمنی پیشرفته ، بسیار قابل اعتماد هستند.

 و با رابط های تصویری و قابلیت دسترسی از راه دور ، کنترل خطرات آتش سوزی را تا حد ممکن آسان می کنند.


#اعلام_حریق_زیمنس#آرکا_توان_سیستم# fire_alarm##دتکتور_ دودی_ زیمنس _کانونشنال Siemens# Siemens#تجهیزات_اعلام_حریق_آدرس_پذیر_زیمنس#آژیر_اعلام_حریق_زیمنس

#دتکتور_حرارتی_زیمنس_کانونشنال#دتکتور_ترکیبی_زیمنس_کانونشنال#شستی_اعلام_حریق_زیمنس_کانونشنال#پنل_کانونشنال_زیمنس# SIEMENS#اعلامحری_آدرس #دتکتور_ دودی_ زیمنس _آدرس_پذیر پذیر_زیمنس#دتکتور_آدرس_پذیر_زیمنس#تجهیزات_اعلام _حریق _زیمنس#دتکتور_حرارتی_زیمنس_ آدرس_پذیر#دتکتور_ترکیبی_زیمنس_ آدرس_پذیر#شستی_اعلام_حریق_زیمنس_ آدرس_پذیر#آژیر_اعلام_حریق_زیمنس#پنل _آدرس_پذیر _زیمنس#fire_alarm#Flame_detector#اعلام_حریق_آدرس_پذیر#اعلام_حریق _متعارف#آژیر_فلاشر#ریپیتر#ماژول_ورودی#ماژول_خروجی#دتکتور_گاز#دتکتور_دود#بیم_دتکتور

#آرکا_توان_سیستم#arka_tavan_system#ATS#آشکارساز_شعله#اطفا_حریق#کنترل_پنل#ترمینال_آتش#fire_terminal