به حداکثر رساندن امنیت از طریق تشخیص سریع 

 پنل های Cerberus PRO، با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد  ASA ، و آشکارسازهایی با قابلیت عالی می تواند گزارشی دقیق ،در برابر هشدارهای اشتباه ارائه دهد.

همچنین آنها می توانند در اندازه های مختلف ایجاد شبکه کنند .

سیستم سخت افزاری پنل ها می تواند ،روند برنامه ریزی را تسهیل می کنند. حتی شبکه های بزرگ و گسترده نیز می توانند با کمی برنامه اضافی به راحتی تحقق یابد.

فن آوری صنعتی LAN نیز این امکان را به شما می­دهد تا Cerberus PRO را بهینه به هر ساختمانی وفق دهید.

درواقع، Cerberus PRO می تواند با یک شبکه آی­تی موجود یکپارچه شود. سپس اطلاعات می توانند برای استفاده بیشتر در یک شبکه توزیع شود.

با استفاده از پیکربندی خودکار، راه اندازی سیستم آسان و ایمن است. 

و همچنین می­تواند حفاظت فوری و به موقع در برابر آتش را فراهم می­کند.

براساس تجربه

محصولات  اعلام حریق زیمنس با تجربه دهه ها  سال ،پشتیبانی می­شود و ما به توسعه بیشتر و بهتر محصولات خود ادامه خواهیم داد.


#اعلام_حریق_زیمنس#آرکا_توان_سیستم# fire_alarm##دتکتور_ دودی_ زیمنس _کانونشنال Siemens# Siemens#تجهیزات_اعلام_حریق_آدرس_پذیر_زیمنس#آژیر_اعلام_حریق_زیمنس

#دتکتور_حرارتی_زیمنس_کانونشنال#دتکتور_ترکیبی_زیمنس_کانونشنال#شستی_اعلام_حریق_زیمنس_کانونشنال#پنل_کانونشنال_زیمنس# SIEMENS#اعلامحری_آدرس #دتکتور_ دودی_ زیمنس _آدرس_پذیر پذیر_زیمنس#دتکتور_آدرس_پذیر_زیمنس#تجهیزات_اعلام _حریق _زیمنس#دتکتور_حرارتی_زیمنس_ آدرس_پذیر#دتکتور_ترکیبی_زیمنس_ آدرس_پذیر#شستی_اعلام_حریق_زیمنس_ آدرس_پذیر#آژیر_اعلام_حریق_زیمنس#پنل _آدرس_پذیر _زیمنس#fire_alarm#Flame_detector#اعلام_حریق_آدرس_پذیر#اعلام_حریق _متعارف#آژیر_فلاشر#ریپیتر#ماژول_ورودی#ماژول_خروجی#دتکتور_گاز#دتکتور_دود#بیم_دتکتور

#آرکا_توان_سیستم#arka_tavan_system#ATS#آشکارساز_شعله#اطفا_حریق#کنترل_پنل#ترمینال_آتش#fire_terminal